این جا ایران است....

امروز یه اتفاقی افتاد که باعث شد خیلی دلم بگیره.توی باشگاه ورزش که اتفاقاً همه بچه هاش غیر مذهبی و حتی بعضی ها ضد مذهبی به تمام معنا هستند,کل وسایلم رو گم کردم.به عبارت دیگه همه چیزم دزدیده شد.از لباس گرفته تا وسیله ورزشی و ...این ماجرا کمی عجیب بود.چون من وسایلم رو داخل کمدی گذاشته بودم که کلیدش دست خودم بود.وقتی بچه ها ماجرا رو شنیدن کلی به من خندیدن.یکی گفت فکر کردی این جا آمریکاست که وسایلت رو میذاری می ری؟اون یکی گفت فکر کردی این جا سوییسه؟از حرفاشون خیلی دلم گرفت.حتماً خودتون دلیلشو می دونین.

با تمام وجود درک کردم که برای رسیدن به اون جامعه ایده آل اسلامی که برای جوامع دیگه مثال زدنی باشه,خیلی راه داریم.باید خیلی تلاش کنیم.

یک کلام:باید دست به دست هم بدیم.

/ 10 نظر / 22 بازدید
فرزند انسان

سلام اولا از شنیدن این خبر بسیار متاسف شدم. دوما به نظرم این رسیدن به جامعه ی اسلامی یک جهاد بزرگه و این جهاد هم آدم خودش رو میطلبه! غافل نباشید از اینکه مردم ما طی یک تهاجم فرهنگی حساب شده به این نقطه رسیدن و ما هم باید با شبیخون ضد فرهنگی دقیق (یعنی مقابله با فرهنگ مهاجم و ارائه فرهنگ جایگزین) میدون رو از رغیب پس بگیریم و اتفاقا خیلی هم وقت نداریم! پس درسته که به گفته ی شما خیلی راه داریم اما با توجه به اینکه که اصلا خیلی وقت نداریم پس برای طی این مسیر به طی الارض نیاز داریم!

شرمنده

از قدیم گفتند مال خودتون را جمع کنید تا دیگران را دزد نکنید.اگر شما وسایل نازنینتان را آن جا نمی گذاشتید کسی به فکر دزدی آن ها نمی افتاد.

مازیار

توی باشگاه ورزش که اتفاقاً همه بچه هاش غیر مذهبی و حتی بعضی ها ضد مذهبی به تمام معنا هستند,کل وسایلم رو گم کردم.به عبارت دیگه همه چیزم دزدیده شد. ---------------------------------------------------------- [وحشتناک][وحشتناک][ناراحت]

ساعت سپید شب

میدونی خیلیا از ظاهر مذهبی برا پوشوندن گند هاشون استفاده میکنن خیلی وقته که دیگه به هیچ کی اعتماد نمیکنم.

داثوش

مشکل از جای دیگریست! از ایدولوژی حاکم بر این کشور!

آدم بزرگ

یاد شعری افتادم می گفت دنیا بد است بی تو مکان بدی شده ای صاحب زمانه زمان بدی شده دست مرا بگیر که یخ زد بدون تو جان مرا بگیر که جان بدی شده ......... هیچ ربطی به حکومت یا جامعه یا هیچ چیز دیگه نداره مگه بقیه افرادی که دزدی نمیکنند تو این جامعه با همین حکومت زندگی نمیکنند؟؟؟ مشکل حتی به خانواده هم مربوط نیست . این خود فرد هست که حتی در بدترین شرایط زندگی هم تصمیم میگیره که دزد باشه یا نه (یا هر رفتار دیگه ای) . خیلی آدمای نیازمند پاک داریم خیلی آدمای ثروتمند دزد هم داریم . اینها هر کدوم یه راهی رو برای خودشون انتخاب کردند. حتی اگه خانواده خوب یا بد باشند باز هم خود افراد تصمیم می گیرند پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد سگ اصحاب کهف روزی چند پی نیکان گرفت و آدم شد... زیاد حرف زدم ببخشید یا علی

آدم بزرگ

راستی فراموش کردم بگم وبلاگ من با اینترنت اکسپلورر خوب باز نمیشه باز موزیلا فایرفاکس باز کنید