کاش این مطلبم هیچ وقت ترجمه نشود

گاهی وقت ها آدم خیلی دلش می گیره،یعنی از بعضی آدم ها یک رفتارهایی می بینه که ازشون انتظار نداره و به هیچ کس هم نمی تونه شکایتشون رو بکنه، چون همه دوستان خودش هستن.واقعا وضعیت سختیه.

داشتم مطالب شماره اخیر هفته نامه پنجره درباره بلوغ و تربیت جنسی رو ویرایش می کردم که وسط کار یکی از دوستان برام ایمیلی فرستاد و کلا حواسم رو پرت کرد و درست همون اتفاقی افتاد که اول گفتم:خیلی خیلی دلم گرفت.

چند سالی هست که با کمال تاسف یه موضوعی برام کاملا واضح و روشن شده.نمی دونم چرا ما ایرانیا انقدر از پیشرفت همدیگه ناراحت و عصبانی می شیم و تو بعضی مواقع هم حسادتهای بچه گانه ازمون سر می زنه...در حالی که تو خیلی کشورای دیگه کوچک ترین موفقیت آدم هاشون رو میبرن زیر ذره بین و همین طور شخصیت سازی می کنن.اما این جاواقعا چرا این طوریه؟؟؟تا یه کسی یه ذره بالا می ره و معروف میشه همه دنبال این هستن که یه آتویی چیزی ازش بگیرن و کله پاش کنن غافل از این که پیشرفت هر کدوم از ماها یعنی پیشرفت اونای دیگه.اصلا ما همه خواهرا و برادرای دینی هم هستیم.بالا رفتن پرچم ما یعنی بالا رفتن پرچم اسلام...وحشتناک تر از همه این که همه ما دم از خدا ودین و پیغمبر می زنیم. بابا لا اقل اگه می خوایم چنین رفتارهایی بکنیم خودمون رو به دین و مقدسات متصل نکنیم.

روی سخنم این جا بیشتر با همه دوستای خودم،بچه ها و فعالان فرهنگی جبهه انقلابه...تو رو خدا دست هم رو بگیرین.اگه می بینین کسی جایی اشتباه می کنه بیاین و بهش انتقاد کنین و درست رو از غلط نشونش بدین.دیگه حداقل همه به این معتقد هستیم که نیت همه دوستان خیره...شاید جایی اشتباه می کنن،شاید بیراهه میرن...خب نیاز به تذکر دارن نه در نطفه خفه شدن و از هستی ساقط شدن.

واقعا آرزو دارم که ذره ای از روشن بینی و تدبر بزرگانمون در ما وجود داشته باشه تا به جای رها کردن دستی به امید افتادن صاحبش در چاه،همه دست ها را بگیریم و هر روز به اتحاد و به دنبال اون به قدرتمون افزوده بشه.

خواهش می کنم این مطلب رو جدی بگیرین.

/ 28 نظر / 212 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ایرانی

سلام چرا نوشته قبلیتون نیست ..... امسال جشن بام رو برگزار کردین؟

ایرانی

لبیک یا حسین یعنی همیشه میتوانی باشی یعنی میتوانی همیشگی باشی یعنی میتوانی از هیچ همه شوی

ایرانی

خانم اعتماد ما منتظریم تا شما دوباره بیاین هرچند خیلی انتظار سخته ولی نوشته های شما ارزششو داره منتظریم

ایرانی

سلام پس کجایین خانم اعتماد یعنی مادیگه تو وبلاگ دنبالتون نگردیم اونهمه نوشته خوب دیگه تموم شد مامنتظریم

ایرانی

خانم اعتماد فکر کنم اگه بیاین الان توسایت و نظرات رو بگذارین بیشتر از صد تا شده باشه

ashena

chera dige nemiyayn az baam ham khabari nist negaranemooon kardin

ناشناس

چرا خبری ازتون نیست

ashena

سلام بانو پس كجايي

یک عهدنامه ای قدیمی!

سلام خانم اعتمادسعید! میشه خواهش کنیم بفرمایید این سکوت طولانی و تقریبا یک سالتون چه علتی داره؟؟؟ آیا جای دیگه ای قلم میزنین؟؟؟ خیلی ها با عهدنامه ی شما عهد بستند و تفکر گرفتند و نفس به نفس زندگی کردند! الآن دقیقا کجا تشریف دارید؟ به چه فعالیتی مشغول هستید؟ خواهر بزرگ و بزرگوار ما! آیین چراغ خاموشی نیست...!